Nevresim Takımları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Nevresim Takımları

 

Yatak odası tekstili denilince akla hemen nevresim takımları gelir. Nevresim takımları, görüntü ya da dekoratif açıdan olduğu kadar sağlıklı bir uyku için de önemlidir. Peki, sağlıklı bir uyku için nevresim takımı seçimi nasıl olmalı?

 

Kaliteli Uyku İçin Nevresim Seçimi

Nevresim takımları farklı kumaşlardan üretilebilir. Bazı üreticiler, tamamen pamuk malzeme kullanırken, bazıları bambu malzeme kullanır. Pamuk ile polyesteri karıştırmak ise en yaygın üretim şeklidir. Elbette ipek ve pazen dokuma nevresimler de piyasada bulunabiliyor. Pamuk ve bambu kumaş dokusu ne kadar fazla ise, nevresim takımı o kadar çok nefes alır. Bu da sizin terlemeden, nefes alan konforlu bir uyku çekmenize yardım eder. Polyester ağırlıklı kumaşlar, çok terletir ve kısa sürede kötü kokarak rahatsız edebilir.

Bebek nevresim takımı seçiminde ve çocuklar için nevresim takımı alırken de ayrıca özenli davranmak önemlidir. Bebekler için nevresim takımlarında kolayca kopabilecek ve bebeğin yutabileceği küçük boyutlarda düğme aksesuar çeşitleri olmamalı, kumaş dokusu da terletmeyen yapıda olmalıdır.

 

Dekoratif Bir Yatak Odası İçin Nevresim Takımı Tercihi

Yatak odasında her zaman yatak örtüsü kullanmıyorsanız nevresim takımı seçimine ayrıca dikkat etmelisiniz. Yatak odası takımlarınızla uyumlu renklerde seçimler yaparak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

En Kullanışlı Hediye: Nevresim Takımları

Yakınlarınıza yeni ev hediyesi olarak nevresim takımı alabilirsiniz. Nevresim takımları, her zaman kullanılacak ürünler olduğu için herkesi memnun edecektir.


Çift kişilik nevresim takımları için en uygun fiyatları bulabileceğiniz novabazar.com ile hem kendiniz hem de yakınlarınız için alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı tek kişilik nevresim takımları gibi çift kişilik takımlar için de sistem üzerinde keyifle tercih yapabilirsiniz. Pazen nevresim takımları, ipek nevresimler, bambu yastık kılıfları ya da %100 pamuklu nevresimler alabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.