Ofis - Kırtasiye

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Ofis ihtiyaçları, kırtasiyelerden karşılanabileceği gibi her personelin kendi zevkine göre online olarak seçeceği ürünleri sepete atması ve satın alma biriminin kontrolü ile en son internetten ofis kırtasiye alımının yapılması hem çalışanları daha fazla motive edebilir hem de istenen şeylerin alınmasını sağlayan sağlıklı bir çözüm olabilir. En kaliteli ürünleri, en güvenilir tedarikçilerle anlaşarak sizin için kolay ulaşabileceğiniz ve konforlu, güvenli online alışveriş yapacağınız şekilde listeleyen Novabazar ile aradığınızı hızlıca bulabilirsiniz.

Okul İhtiyaçlarına Uygun Çözümler

Kırtasiye ürünleri, projeksiyon sistemleri, ofis makineleri, şarj cihazları, okul ürünleri, resim ve sanat malzemeleri gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarınız için novabazar.com ürünlerini tercih edebilirsiniz. Pastel boya setleri, uygun fiyatlı boya kalemleri, defterler, silgi, açacak, kalem kutusu, tükenmez kalem, matara, okul çantası, anaokulu çantası, beslenme çantası gibi okul ihtiyaçlarınızı online olarak bir kaç dakika içinde novabazar.com’dan sağlayabilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü iade edebilir, ürün iade ve değişim konusunda pek çok online mağaza sisteminden farklı olarak, sürekli destek alabilirsiniz.

Ofisi Keyifli Kılan basit Detaylar

Evrak rafları ve geniş ve dar klasör çeşitleri ile ofiste ya da çalışma odanızda çok düzenli hatta dekoratif bir etki yaratabilirsiniz. Örneğin ofis mobilyaları beyazsa tüm klasör, kalem kutusu ve evrak raflarını kırmızı seçerek çok şık bir bütünlük elde edebilirsiniz. Masanın üstüne şık bir antika kırmızı telefonla da dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Özel Hissetmek İsteyen Yazarlar

Siyah defter ya da beyaz yazan kalem gibi farklı ürünleri de bulabilirsiniz. Kuaför ya da göz doktoru temalı kartvizitlikler gibi yakınlarınıza onlara özel hediye seçenekleri bulabilirsiniz.

Yerinde Kullanılan Bazı Araçlar Hayatınıza Fark Katabilir!

Evde çocuklar için bir yazı tahtası kullanarak onlara her gün yeni bir kelime öğretebilir ya da mutfakta keyifli bir yemek saatinde basit bir matematik testi çözebilirsiniz. Böylece öğrenme sürecini hayata yayarak daha etkin bir öğrenme kalitesine erişebilirsiniz. Örneğin yemek yerken hazırladığınız mango salatasını denemeleri esnasında tahtaya mango yazıp, bu kelimeyi öğrenmelerini ve mango meyvesinin yetiştiği bölge hakkında küçük bir bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.