Oyun Parkı & Yürüteç

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Park Yatak&Yürüteç

 

Bebekler için uzun bir süre boyunca konforlu bir kullanım sunan park yataklar, pratik, güvenli ve ekonomik bir çözüm olarak görülebilir. Park yatak kullanımı çok kolay olan bir bebek yatağıdır. Yürüteç modelleri de bebeğin ilk adımlarını atması, kendine güveninin gelmesi için çok tercih edilir.

Neden Park Yatak?

Yeni anne&baba olacak ebeveyn adayları bebeklerine en süslü, en havalı beşikleri almaktan yana tercihler yaparlar. Park yatak modelleri, bez ya da kumaş dokuları nedeniyle yeterince uygun değilmiş gibi bir his verir. Oysa, park yatak kullanmanın pek çok açıdan avantajı fazladır. Pek çok ebeveyn de bebek doğduktan sonra mevcut beşik ve yatağa ek olarak bir park yatak edinir. Peki, park yatağın avantajları neler?

 

  1. Pak yatak, kolayca katlanıp kolayca tekrar kurulabilir. Bu da size, bebeği anneanne, babaanne gibi yakınlarınızın evinde bırakmak zorunda kalacağınız durumlarda müthiş bir güvenlik ve konfor sağlar. Park yatağı toplayıp arabanızın bagajına atıp, örneğin anneannenin evine götürüp oradaki istenen odaya on dakikada kurabilirsiniz. Böylece bebek uyurken yataktan düşer mi endişesi yaşanmaz.
  2. Park yatak tekerlekli olduğu için dilediğiniz zaman bir odadan diğerine taşıyabilirsiniz.
  3. Park yatağın her yeri yumuşak kumaşla kaplı olduğu için bebek ne kadar çok oynarsa oynasın başını çarpması ya da vücudunu incitmesi mümkün değildir.
  4. Park yatak derin olduğu için bebeğin ilerleyen dönemlerde içinden çıkması epey zordur.
  5. Park yatak modellerinin kumaş kısımları çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bu da onları konforlu kılar.
  6. Park yataklar, bebek içinde hareket ettiğinde gıcırdama ya da tangırdama yapmaz. Bebek, güvenle uyuyabilir.

 

Uygun fiyatlı park yatak modellerini novabazar.com Park Yatak&Yürüteç kategorisinde inceleyebilirsiniz.

 

Yürüteç Kullanmak Gerekli mi?

Yürüteç kullanımı konusunda farklı uzman görüşleri vardır. Ancak bu araçlar genel olarak bebeğin yürümeye hızlı geçmesi, kendine güven kazanması, eğlenceli vakit geçirmesi, özgürce hareket edebildiği hissini yaşaması açısından önemlidir.


Uygun fiyatlı yürüteç modellerine novabazar.com ile ulaşabilir alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.