Pike Takımları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Pike Takımları

 

Şık pike takımları ile yaz mevsiminde uykunuzu daha keyifli kılmanız mümkün. Farklı renklerdeki pike takımlarıyla dekoratif bir etki de elde edebilirsiniz. Pike takımlarının en konforlu yanı ise kolayca çamaşır makinesinde yıkanabilmeleri ve yaz mevsimin sıcaklığıyla hemen kurumalarıdır. Şık pike takımları almak ve yakınlarınıza hediye etmek üzere novabazar.com’u tercih edebilirsiniz. Peki, Novabazar’da hangi pike takımları var?

 

Çift Kişilik Pike Takımları

Yatak odalarına yaz şıklığı getiren çift kişilik pike takımları için novabazar.com’u tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki ürünlerle yaz neşesini evinizde yaşayabilirsiniz. Çift kişilik nevresim takımlarında ekstra yastık kılıfı da sunulabiliyor. Böyle ek yastık kılıflarıyla yatakta çok daha şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca çift yastık kullanımı uyurken de konfor sunabilir.

Tek Kişilik Pike Takımları

Tek kişilik pike takımlarını hem kendi kullanımınız hem de yakınlarınıza hediye olarak tercih edebilirsiniz. Farklı renklerdeki pike takımlarıyla çok şık, çok dekoratif genç odaları ya da misafir yatak odaları tasarlayabilirsiniz. Hediyelik pike takımı almak üzere novabzar.com’u tercih edebilirsiniz. Sistem üzerinden pike takımını seçip, online olarak güvenle ödemeyi sağlayabilirsiniz. Ardından da alıcı adresini girerek zahmetsizce hediyenizi gönderebilirsiniz.

 

Pike Takımı Fiyatları

Yazlık evinize, yatak odanıza, genç odalarına ya da yakınlarınıza hediye olarak pike takımı siparişi verebilirsiniz. Pike fiyatları,  markaya, ürüne, kumaşa göre değişiklik gösterebilir. Soley çift kişilik pike takımı, Taç pike takımları, Tril Bebe pike takımları, yenidoğan pike takımları, bebek odası nevresim takımları gibi ürünlere novabazar.com ile avantajlı fiyat garantisi ve güvenli alışveriş imkanıyla ulaşabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.