Piller & Şarj Cihazları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Piller ve Şarj Cihazları

 

Pil kullanımı hem ev tüketimi için hem de ofis tüketimi için önemli bir ihtiyaç kalemidir. Elektronik cihazları çalıştırmak için ihtiyaç duyulan enerji piller sağlanabilir. Pil kullanımı, kablolu şarja göre daha fazla hareket özgürlüğü sunar.

 

AA şarjlı ikili piller gibi farklı ihtiyaçlara uygun ürünleri navabazar.com Piller ve Şarj Cihazları kategorisinde bulabilirsiniz. 2000 mAh piller ya da 2’li ve 4’lü pil paketleri ile kullanım ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

 

Novabazar, yaklaşık 50 yıllık mağazacılık geleneğiyle en güvenilir tedarikçilerden temin ettiği ürünleri en hesaplı şekilde tüketiciyle buluşturmayı önemser. Bu bakış açısıyla hemen her alandaki ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler üretir. Pil ya da şarj cihazı ihtiyaçlarınız için sistem üzerinden hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Philips marka piller başta olmak üzere farklı ürünlere kolayca ulaşabilir, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Uzaktan kumanda pilleri, masa lambası pili, saat pili, oyuncaklar için pil, fotoğraf makinesi pili gibi farklı cihazlarda kullanabileceğiniz ürünler için kategori içinde inceleme yapabilirsiniz.

 

Atık pilleri yaşam alanlarında bulundurmak çok sakıncalıdır. içerdikleri kimyasallar ortama radyasyon yayarak aile sağlığını tehdit eder. Bu nedenle kullanmadığınız pilleri mutlaka atık pil kutularına atın.

 

 

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.