Pişirme

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Pişirme

 

Tencere ve tava modellerini incelemek üzere navabazar.com Pişirme kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Tencere fiyatları, tava çeşitleri hakkında fikir edinebilir, aradığınız ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

Düdüklü Tencere Modelleri

Yemekleri daha hızlı bir biçimde pişirmenizi amaçlayan düdüklü tencere teknolojisi, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Patates haşlama, mısır haşlama, et haşlama gibi yemekler oldukça uzun sürede pişerler. Böyle yemekleri sadece yarım saatte hazır hale getirmek üzere güvenilir düdüklü tencere modellerini kullanabilirsiniz. Bazen küçük bir parça eti ya da küçük bir kase kuru fasulyeyi haşlamak üzere küçük düdüklü tencere modellerini kullanmanız gerekebilir. Bu nedenle evde hem büyük hem de küçük düdüklü tencere çeşitlerinden birer tane bulundurmak faydalı olabilir. Düdüklü tencere kullanımında aletin kullanım klavuzunda yazan talimatlara uymak güvenlik açısından çok önemlidir.

 

Yapışmaz Tencere Modelleri

Teflon teknolojisi, gıdaların pişerken tava ya da tencereye yapışmasına engel olur. Bu da hem temizliği kolaylaştırır hem de yemeğin pişerken dağılıp parçalanmasına engel olur. Seramik yüzeyli tavalar, granit tava ve granit tencereler de benzer işlevleri görürler.

 

Kömürlü ve Elektrikli Mangallar

Balkonda ızgara et ya da sebze pişirmek, yazlık evde ya da bahçede mangal keyfini yaşamak üzere konforlu bir biçimde elektrikli barbekü modellerini kullanabilirsiniz. İşiniz bitince barbekünün ızgarasını bulaşık makinesine atabilir, kolayca temizleyebilirsiniz. Eğer balkonunuz müsaitse, küçük elektrikli mangal ürünlerinden bir tane alıp balkona kurarak akşamları hızlıcıa köfte ve yanına biraz sebze ızgara yapıp sağlıklı beslenebilirsiniz. Üstelik son derece pratik olacaktır.

 

Tencere Temizliği

Uygun fiyatlı tencere setleri ile evinizde sürekli temiz ve kullanışlı bir mutfak kullanımı sağlayabilirsiniz. tencereleri temizlerken biraz suda bekletmek ya da sıvı deterjanlarla ovalamak faydalı olabilir. Yapışmaz yüzeyli tencerelerin temizliği çok daha konforludur. Hatta bir peçete ile silmek bile bazen yeterli olabilir.


İhtiyacınız olan tencere takımlarına, barbekü ya da tava setlerine novabazar.com ile uygun fiyat avantajından yararlanarak ulaşabilirsiniz. novabazar.com uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek aradığınız ürünü hızlıca görüntüleyebilir, pratik bir biçimde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.