Projeksiyon Cihazları ve Aksesuarları

Seçili Filtreler :
  • Marka: Asus
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Prodüksiyon Cihazları

 

Prodüksiyon cihazları, ofislerde sunum yapmak üzere çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Mimarlar, işletmeciler, tasarımcılar, reklamcılar, modacılar sıklıkla kalabalık toplantılarda uzun sunumlar yapmak üzere prodüksiyon cihazlarına ihtiyaç duyabilirler. Prodüksiyon cihazları, görüntüyü duvara yansıtarak büyütmek ve detaylıca incelemek için ideal bir sonuç sunar.

 

Prodüksiyon Cihazı Modelleri

Farklı özelliklerde prodüksiyon üniteleri bulunuyor. Projektörler, boyutlarına göre, şekillerine göre, 3D olmalarına göre, bağlantı niteliklerine göre sınıflandırılabiliyorlar.

 

Prodüksiyon Cihazlarının yansıttığı görüntüyü düz bir duvara yönlendirmek yeterli olabilir. Ancak bazen duvardaki tablolar, krişler, çatlaklar ya da renk geçişleri görüntüyü olumsuz etkiler ve göz yorar. Böyle durumlarda projeksiyon perdesi alabilirsiniz. Projelsiyon perdeleri de farklı markalarda ve özelliklerde olabilir. Kullanım alanına ve ihtiyaca göre storlu projeksiyon perdesi, Tripod projeksiyon perdesi, masaüstü projeksiyon perdesi gibi farklı perde modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Evde Gerçek Sinema Keyfi İçin Gerekenler

İyi ve geniş ekranlı bir televizyon bazen sinema keyfi için yeterli olmayabilir. Evinizde yeterli alan varsa, duvara monte edilebilen camlı store projeksiyon perdesi alıp bir de projeksiyon cihazı edinerek müthiş keyifli bir biçimde film izleyebilirsiniz. Elbette üç boyutlu filmler için 3D prodüksiyon cihazlarından almak ve yanına bir de 3D gözlük edinmek gerek. Sinema keyfini televizyonla yaşamak için de novabazar.vom Televizyonlar kategorisini inceleyebilirsiniz.

 

Prodüksiyon Cihazı Fiyatları

Acer, Asus, Axino, Codegen, Epson, Everest, İnfocus, LG, Modart, Plus Aparat, Sony, Thunder, Viewsonic gibi markaların prodüksiyon cihazlarına novabazar.com Prodüksiyon Cihazları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Prodüksiyon cihazı fiyatları markaya, ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.