Saatler

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Kol saati kullanmak, yaklaşık yüz yıldır prestij için önemli bir araç. Zamanı göstermekten biraz daha öte bir anlam ifade eden kol saatleri, marka ve tasarımlarıyla özellikle iş dünyasında gerçek bir prestij etkisi yaratabiliyorlar. Peki, uygun fiyatlarla marka kol saatleri nereden alınır ve kol saati alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Kol Saati Seçiminde Dikkat Edilecekler

Kol saati seçiminde dahi vücut proporsiyonunun etkisi vardır. Eğer çok minyon bir yapınız varsa aşırı geniş kadranlı ve kalın kordonlu saatlerden kaçınmanız tavsiye edilir.

Takım elbiselerle kullanmak üzere şık metal kordonlu saatler, günlük hayatta kullanmak üzere de deri kordonlar tercih edilebilir.

Eğer gerçek bir saat tutkunuysanız ve sizin için kol saatleri vazgeçilmez bir aksesuarsa yaz tatilinde de kolunuzdan çıkarmayacağınız silikon kordonlu saatleri tercih edebilirsiniz.

Su altı ve yüzme meraklıları için basınca dayanıklı saatler olduğunu da unutmayalım.

Uygun fiyatlı kol saati seçeneklerine ulaşmak ve zengin saat çeşitlerini görüntülemek üzere novabazar.com saat kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Adidas erkek kol saati, deri kordonlu bayan kol saati, Anne Klein marka kol saatleri gibi ürünlere novabazar.com ile kolayca ulaşabilirsiniz. Kendinize kullanmak üzere şık kol saatleri alabileceğiniz gibi yakınlarınıza kol saati hediye etmek üzere de Novabazar ürünlerini inceleyebilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.