Saatler

Sırala:
Göster:
Çarklı Duvar Saati
%20
541,99 ₺
432,88 ₺
Sırala:
Göster:

Saat

 

Kadran üzerindeki mekanik aksamın hareketiyle zamanı söyleyen saatler, son derece etkileyicidir. Her gece emzirmeye kalkan bir anne için, sabahın erken vaktinde işe giden bir baba için, ofiste neye ne kadar süre ayırdığını bilmek isteyen bir çalışan için duvardaki saat, sandığınızdan daha önemlidir. Saatler, dekoratif açıdan da ortama renk katarlar. Evde ya da ofiste masa saati veya duvar saati kullanarak hem kullanışlı hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Cam desenli duvar saatleri, panoromik duvar saatleri ya da dekoratif sade ürünler arasından tercih yaparak yaşadığınız yeri güzelleştirmeniz mümkün. Duvar genişliğine uygun şekilde monte edeceğiniz duvar saatleriyle hem zamanı öğrenebilir hem de mekanda derinlik elde edebilirsiniz.

 

Duvar saatlerinin pil ömürleri kol saatlerine göre daha uzundur. Ancak vakti geldiğinde pilini değiştirmeniz gerekebilir. Mutfakta yeterli alan varsa, kahve temalı bir duvar saati ile çok keyifli bir etki yaratmanız mümkün. Koridor, antre gibi alanlarda da saatler özellikle kiriş ve nişler üzerinde kullanılabilirler.


Uygun fiyatlı duvar saatleri için novabazar.com saat kategorisini inceleyebilirsiniz. Bir birinden farklı ürünler arasından tercih yapabilir, dilerseniz yakınlarınıza da hediye edebilirsiniz. Ev hediyesi olarak seçeceğiniz duvar saati ile yakınlarınıza yıllarca unutulmayacak bir keyif sunabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.