Sallanan Oyuncaklar

Sırala:
Göster:
Baby Fehn Müzikli Yarasa
%36
76,00 ₺
47,99 ₺
Baby Fehn Müzikli Palm
%36
111,00 ₺
69,99 ₺
Baby Fehn Müzikli Armadillo
%36
76,00 ₺
47,99 ₺
Baby Fehn Sade Müzikli Ördek
%30
68,00 ₺
46,99 ₺
Baby Fehn Sade Müzikli Solucan
%30
68,00 ₺
46,99 ₺
Baby Fehn Sade Müzikli Çiçek
%33
60,00 ₺
39,99 ₺
Baby Fehn Müzikli Tilki
%30
53,00 ₺
36,99 ₺
Pilsan Müzikli Sallanan At
%30
109,90 ₺
76,00 ₺
Sırala:
Göster:

Sallanan Oyuncaklar

 

Aileler için özellikle ilk üç yaş boyunca bebeklere hediye ya da oyuncak bulmak epey zor bir süreçtir. Çünkü her oyuncak bebekler için güvenilir olmayacağı gibi ilgileri de çok çabuk dağılır. Bir oyuncakla sadece bir kaç dakika oynayıp hemen sıkılabilirler. Renkli, renk değiştiren, hareketli objeler genellikle çok daha fazla ilgilerini çeker. Sallanan oyuncaklar da örneğin sallanan atlar bunların başında gelir. Bu oyuncaklardan zamanla sıkılsa bile uzun bir süre çocuk odasında şık ve dekoratif bir figür olarak kalabilir.


Bebekler üç yaşına kadar sallanan oyuncakları çok severler. Özellikle sallanan at, sallanan koltuk gibi oyuncaklar ilgilerini çeker. Bu oyuncaklarla vakit geçirmekten, oynamaktan hoşlanırlar. Bebeğinize doğum gününde sallanan at alabilirsiniz. Benzer şekilde ilk yaş doğum günü hediyesi olarak da sallanan at çok keyifli ve özel bir oyuncak olabilir.

Pilsan müzikli sallanan at modelleri, Pilsan beyaz sallanan at modeli, Babyhope Düldül sallanan at modeli, Babyhope Küheylan sallanan at modeli gibi ilgi çekici oyuncak at modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, bir yaş hediyesi olarak çok ideal seçeneklerdir.

 

Sallanan at oyuncakları gibi hareketli oyuncakları bebeklere verdiğinizde ilk bir kaç gün gözetimde olmanız tavsiye edilir. Zira bazen bebekler bu oyuncaklarla nasıl oynayacaklarını bilemeyebilir ya da düşebilirler. Halı üzerinde veya benzer yumuşak zemin üzerinde konumlandırılmaları, etrafta masa köşesi, sehpa köşesi gibi sivri köşelerin olmaması konularına dikkat edilmelidir.


Uygun fiyatlı sallanan at çeşitlerinden almak üzere novabazar.com Sallanan Oyuncaklar kategorisini inceleyebilirsiniz. Kredi kartına taksitle alışveriş yapabilir, aradığınız ürünü kolayca sistemden filtreleyerek bulabilirsiniz. İnternetten oyuncak siparişi vermenin en güvenilir adreslerinden biri olmayı hedefleyen Novabazar ile, güçlü ve güvenilir bir tedarik anlayışının sağlayacağı alışveriş konforunu yaşayabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.