Şarj Cihazları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Şarj Cihazları

Şarj kablosu ve şarj adaptörü ürünler, kullandığımız akıllı telefonlar, tablet PC ya da bilgisayar gibi cihazlar için sürekli ihtiyaçtır. Bu ürünleri bazen yedeklemek, ofiste ve evde farklı iki şarj cihazı bulundurmak gerekebilir.


Şarj Aletinden Hediye Olur mu?

Yakınlarımıza doğum günü, yılbaşı gibi özel günler için hediye ararken hep bilindik alanlara odaklanıyoruz. Oysa gerçek bir ihtiyacı çözmenin, gündelik yaşama değer katmanın önemini unutuyoruz. Araç için şarj cihazları, özellikle uzun saatlerini trafikte geçirenler için önemli bir gerekliliktir. Eşinize ya da babanıza araç şarj cihazı alarak gündelik yaşamını kolaylaştıracak işlevsel bir hediye sunabilirsiniz.

novabazar.com Şarj Cihazları Kategorisinde Neler Var?

novabazar.com, yaklaşık 50 yıllık bir mağazalar zinciri yönetiminin verdiği deneyimle geniş marka ve model çeşitliliğinin önemini bilen bir e-ticaret platformudur. Bu amaçla şarj aleti, şarj kablosu, şarj adaptörü gibi ürünler için de zengin marka çeşitliliği sunar.  Belkin, Energizer, Flaxes, Inca, iHave, Philips, S-Link, Sony, Technostile marka şarj aletleri arasından seçim yaparak ihtiyacınıza yanıt veren bir ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca cihazlarınızın rengine siyah, beyaz hatta kırmızı gibi renklerde şarj cihaz ve kabloları alabilirsiniz.


Şarj cihazlarını kullanırken sıvı ile temas etmemelerine, kesilme ya da aşınma gibi olumsuz etkilere maruz kalmamalarına özen göstermek gerekir. Aksi halda kablo kılıfı aşınan tüm elektronik cihazlar gibi şarj aletleri de tehlikeli olabilir. Özellikle 4 yaşından küçük çocukların erişemeyeceği şekilde saklamak da önemlidir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.