Sehpalar

Sırala:
Göster:
Laurus Tepsi Lake Zigon Sehpa
%21
379,50 ₺
299,00 ₺
Sırala:
Göster:

Sehpalar

 

Farklı amaçlarla kullanabileceğiniz sehpa modelleri için novabazar.com’u ziyaret edebilirsiniz. Beyaz orta sehpa, ceviz orta sehpa, bölmeli sehpa, zigon sehpa gibi farklı modeller arasında seçim yapabilirsiniz.


Sehpalar, ortamda hem çok önemli ve gerekli bir kullanım ihtiyacını karşılar hem de çok şık bir etki yaratabilirler. Çay servisi için en ideal sehpa türü zigon sehpa modelleridir. İç içe geçen zigon sehpalarla hem mekandaki alanı daraltmamış olur hem de dilediğiniz zaman sehpanızı istediğiniz yere çekebilirsiniz. Zigon sehpalar, diğer sehpa türlerine göre biraz daha yüksek modellerdir. Bu nedenle köşeler konularak üzerlerine şamdan ile çok dekoratif bir ortam da yaratılabilir. Malzeme olarak lake beyazın parlak ve pürüzsüz yüzeyi, ağaç malzemeler, ceviz zigonlar ya da kiraz ağacının kırmızımsı dokusu ile parlak cila uygulamasının verdiği sıcak görünüm tercih edilebilir.

Orta sehpa modelleri ise hem çok dekoratif olabilir hem de çok kullanışlı olabilir. Mobilyanızın tarzına ve rengine göre orta sehpa modelleri arasından seçim yapabilir, keyifle kullanabilirsiniz. Hafifçe nemli bir bezle silerek kullanmaya devam edebilir, dilerseniz üzerine şık örtüler sererek daha sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Yan sehpa modelleri ise son moda bir dekorasyon trendi olarak dikkat çekiyor. Yan sehpaların üzerini yine yiyecek içecek servisi için kullanabiliyorsunuz ancak yan raflara kitap ya da biblo da koyabilirsiniz.

 

En moda sehpa modelleri ise beyaz renk ile masif ağacın birlikte kullanıldığı topuz ayaklı modellerdir. Son yılların dekorasyon dergilerinde bu modelleri sıklıkla görebilirsiniz.


Uygun fiyatlı sehpa çeşitleri için novabazar.com Sehpalar kategorisini inceleyebilir, online olarak hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.