Servis Gereçleri

Sırala:
Göster:
Bambum B2645 Garcıa - Açacak
%20
24,99 ₺
19,90 ₺
Bambum Caprino Kaşık
%24
16,99 ₺
12,90 ₺
Bambum Lenti Spatula
%24
16,99 ₺
12,90 ₺
Bambum Miso - Derin Kepçe
%21
37,99 ₺
29,90 ₺
Bambum Tamago - Oluklu Kaşık
%20
29,99 ₺
23,90 ₺
Sırala:
Göster:

Servis Gereçleri

 

Kepçe, kevgir, spatula gibi farklı servis ürünlerinden oluşan setler, açacaklar, şarap açacağı, tribişon çeşitleri, süzgeçli spatulalar, oluklu spatulalar, derin kepçe ya da karıştırma kaşıkları gibi servis malzemelerine novabazar.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Mutfakta işleri kolaylaştırmak üzere kullanılan servis gereçleri, yemek pişirirken, yemek servisi yaparken kullanılıyor. Sıklıkla ihtiyaç duyulan bu ürünlerden yedekleyerek almak faydalı olabilir. Farklı boyutlardaki kepçeler, spatula ve süzgeçler ile mutfakta daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.


Delikli kepçeler mantı pişirirken büyük bir kolaylık sunar. Mantıyı derin bir tencere içinde kolayca karıştırmak ve piştikten sonra servis tabağına almak üzere delikli kepçe kullanımı önerilir. Delikli spatula modelleri de aşısı şerbetli tatlıların şerbetini süzerek servis etmek üzere faydalı olabilir. Salata servis kaşıkları ya da salata maşası da en çok kullanılanlar arasındadır.

Servis malzemeleri ve diğer mutfak ürünleri novabazar.com kategorilerini ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli mutfak ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Yaklaşık 50 yıllık mağazacılık geçmişinden gelen tecrübe ile novabazar.com, sadece ürün satışına değil satış sonrası süreçlere de önem verir. Sadece güvenilir tedarikçilerle çalışarak ürünlerin kalitesi ve gerçekliği konusundaki güvenilirliği kesin kılar. Ayrıca satış sonrası süreçler için AR-GE çalışmaları yapan nadir e-ticaret platformlarından biridir. İnternetten kaliteli alışveriş için tercih edebileceğiniz güvenilir bir adres olma yolunda emin adımlarla ilerleyen novabazar.com ile premium bir online alışveriş süreci deneyimi yaşayabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.