Şişme Su Ürünleri

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Şişirme-Su Ürünleri

 

Çocuklar için yaz mevsimi en keyifli dönemdir. Suyla özgürce oynamanın keyfi hiç bir aktivitede bulunmaz. Yazlık evlerde, bahçeli evlerde pek çok çocuk bu konuda epeyce eğlenceli su oyunları oynayabilirken apartmanlara sıkışıp kalanlar için durum pek de öyle keyifli olmayabilir. Ancak küçük şişme havuzlarla balkon ya da teraslar keyifli oyun alanlarına dönüşebilir.

 

Şişme su ürünleri, su yatakları, şişme havuzlar ile eğlenceli bir tatil mümkün.  Gölgelikli şişme çocuk havuzları en çok tercih edilenler arasında. Bu ürünler, tasarımlarındaki gölgelik sayesinde çocukların güneşten korunmasını sağlıyor. Bu şekilde uzun süre çocuklar hatta bebekler suyun eğlenceli rahatlığını yaşayabiliyor.

 

Bebekleri ya da 7-8 yaşından küçük çocukları oylamak çok zordur. Özellikle 1-5 yaş arası bebekler, sürekli zihinlerini oylayacak yeni aktiviteler keşfetmek, sürekli eğlenmek isterler. Yazın onları oyalarken, yeni keşifler yapmalarını sağlamak, oyun oynarken temel motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olmak mümkün.

Şişme havuzlar, farklı boyutlarda üretilen eğlenceli, pratik ve güvenli oyuncaklar. Bu havuzları bir pompa ile şişirdikten hemen sonra suyla doldurabilirsiniz. Suyun çok soğuk ya da çok sıcak olmamasına dikkat etmek önemlidir. Bebekler ya da 6-7 yaşından küçük çocuklar havuzun içinde asla yalnız bırakılmaz. Havuzun içine sevimli oyuncaklar koyarak daha eğlenceli vakit geçirmesini de sağlayabilirsiniz.


Ayak pompası, şarjlı pompa, şişme havuz, gölgelikli şişme bebek su yatakları gibi farklı ürünlere novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı şişme havuzlar, bebek can yelekleri gibi ürünler için güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı şişirme pompası ya da indirme pompası alabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.