Tablolar

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Tablo

 

Tablolarla evlerde şık ve dekoratif etkiler elde etmek çok kolaydır. Ayrıca ofis, mağaza, otel gibi farklı alanlarda da tablo kullanımı etkileyici olabiliyor. Peki, tablo seçimi nasıl olmalı?Tablo Seçiminde Bunlara Dikkat Edin!

Türk toplumunda evlerde tablo kullanımı azdır. Genellikle duvarlara zarar verir düşüncesiyle ve biraz da bir tablonun sunduğu kültürel motivasyonun bilgisine sahip olunmaması sebebiyle çok yaygın bir kullanım alanı yok. Oysa, yaşam tarzınıza, evinizin stiline ve uygulanacak duvarın genişliğine- yüksekliğine uygun seçimlerle muhteşem etkiler elde edebilir, ortama karakter katabilirsiniz.

 

Tablo almadan önce onu, hangi duvara asacağınızı belirleyin. Duvarın yüksekliği, genişliği sizin için referans olmalı. Çok geniş bir duvarın ortasına minicik bir tablo asmayın. Ayrıca tabloyu tavan ile zeminin tam ortasından beş parmak yukarı asın. Ne çok alçak ne de çok yüksek olsun. Odada başka tablolar, duvar saati ya da diğer duvar aksesuarları asılı ise hepsinin aynı hizada olduğundan emin olun.

 

Tablo Fiyatları

Tablo fiyatları, boyuta, malzemeye ve işçiliğe göre değişir. Baskı çalışmalar genellikle uygun fiyatlıdır. Orijinal tablolar ise sanatçının tek eseri olduğu daha değerlidir.Çok popüler olan Kanvas tablo gibi kağıt üzerine baskı tablo, kanvas üzerine baskı tablo gibi farklı seçenekler arasından seçim yapılabilir.  

 

Tablo Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Novabazar ile uygun fiyatlı tablolara ve geniş ürün çeşitliliğine kolayca ulaşabilirsiniz. Bir birinden farklı tablo çeşitleri içinden seçim yapabilir, evinize çok keyifli bir hava katabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.