Takı ve Mücevher

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Takı kullanmak, tarzınızı vurgulamak, daha zengin bir görünüm ve sahip olduğunuz bazı değerleri ifade etmek için önemlidir. Peki, takı seçimi nasıl olmalı?

Kendiniz için takı alırken, giyim tarzınıza uygun ürünler seçmeniz önerilir. Böylece çok daha stil sahibi bir görünüm yaratabilirsiniz. Takı seçiminde görünüme ek olarak kullanım odaklı olmak da önemlidir. Örneğin sürekli olarak makinelerle cihazla çalıştığınız bir işiniz varsa uzun ve bol detaylı kolyeler tehlikeli olabilir. bebeğiniz varsa bol tırnaklı tek taş yüzükler ona zarar verebilir.

Yakınlarınıza takı hediye etmek üzere hediye seçeneklerine bakarken de onlara özel ürünler seçmeyi tercih edebilirsiniz. Örneğin denizi çok seven bir kız arkadaşınıza balık ya da deniz temalı bir kolye hediye edebilir, fotoğrafçı bir dostunuza ucunda fotoğraf makinesi figürü olan bir kolye alabilirsiniz. Böylece kendilerini çok özel hissedebilirler.

Takı Kullanımında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Takılarınızı yatarken çıkarmanız önemlidir. Böylece hem sizin cildinize zarar vermelerini hem de deforme olmalarını önleyebilirsiniz. Banyoda, denize ve havuza girerken de takıları çıkarmak deforme olmalarına engel olur. Zira, tuzlu ve klorlu su, malzeme kalitesi ne olursa olsun deformasyona neden olacaktır.

Takı Çeşitleri Novabazar’da!

Zengin ürün çeşitliliğiyle novabazar.com, altın takılar, kolye uçları, yüzükler, küpeler, alyanslar ve diğer takılar için aradığınız ürüne kolayca ulaşmanızı sağlar. Ürünler, yüzük, bilezik, kolye, küpe, setler, erkek takıları ya da bebek takıları şeklinde kategorize edilmiştir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.