Powerbank

Bu Kategoride Hiç Ürün Bulunmamaktadır...
 

Taşınabilir Şarj Cihazları


Taşınabilir şarj cihazları, gündelik hayatı kolaylaştıran araçlar. Bilgisayar, akıllı telefon, navigasyon cihazı gibi farklı elektronik araçlar için gün boyu şarj aletine ihtiyaç duyuluyor. Powerbank taşınabilir piller gibi araçlar ya da birden fazla elektronik cihazı aynı anda şarj edebileceğiniz ürünlerle gün boyu stressiz iletişim kurabilir ya da çalışabilirsiniz.


Sürekli online olabilmek, gerektiğinde iletişim kurmak üzere yanınızda taşıyabileceğiniz şarj aletleriyle günlük yaşamınızı daha konforlu kılabilirsiniz. Araç şarjı, eve kullanmak üzere şarj aleti ya da çantanızda taşımak üzere yedek bir şarj aleti alarak sürekli kullandığınız cihazların enerjisinin yüksek olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı taşınabilir şarj cihazları için novabazar.com Taşınabilir Şarj Cihazları kategorisini inceleyebilirsiniz. Kategoride farklı markaların şarj cihazlarına ulaşabilir, birde fazla kullanım alışkanlığına uygun ürün arasından keyifle seçim yapabilirsiniz.

5000 mAh’lık mini şarj cihazları, 4000 mAh’lık alüminyum poerbank çeşitleri, 10000 mAh’lık pil şarjları gibi farklı ürünleri novabazar.com’da bulabilirsiniz. Kırmızı, pembe, siyah, beyaz, gold, mavi, yeşil, gri ve gümüş gibi farklı renklerde powerbank, şarj cihazı alabilirsiniz. 1000 mAh’tan 20000 mAh’a kadar batarya gücü olan şarj cihazları arasından seçim yapabilirsiniz. Energizer, Nexstar, Pratigo, Romoss, S-Link, Tp-Link, TechnoStile, Trust, Xisiaomi, Romoss gibi markaların Taşınabilir şarj cihazları ile gün boyu online kalabilirsiniz.


Şarj aleti kullanımında dikkat edilmesi gerekenlerden ilki cihazı sıvı ile temas ettirmemek ve yanıcı maddelerden uzak tutmaktır. Ayrıca çocukların erişemeyeceği yerlerde tutmak da önemlidir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.