Tereson Terlemeyi Önleyici Sprey 50 Ml resimleri

Tereson Terlemeyi Önleyici Sprey 50 Ml

%35
49,90 ₺
32,00 ₺
Havale / Tek Çekim: 32,00 ₺
Saat 11:00'e kadar verilen siparişler bugün kargoda
Adet
Tereson Terlemeyi Önleyici Sprey 50 Ml Ürün Kodu : 557748

Ürün Bilgisi:Özellikle yaz aylarında otobüslerde, vapurlarda, partilerde kısacası hareketin bol olduğu yerlerde sıkça karşılaştığımız durumlardan biri de ter kokularıdır.Bu kokular sadece insanın kendisini değil etrafındakileri de rahatsız eden bir durumdur. Bir ortama girdiğinizde terlediğiniz için çeketlerinizi çıkaramadığınız, aniden misafirliğe çağırıldığınızda ayaklarınızı çıkarmaktan çekindiğiniz ya da tokalaşmaktan kaçındığınız durumlar olabilir.

Bay ve bayan kullanımına uygundur. Ürün hakkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yan Etkileri:Alerjik cilt yapısına sahip olanlar kullanılmamalıdır.Elinize uygularken elinizin üstüne ve parmak aralarına gelmemesine dikkat ediniz. Bebeklerde ve çocuklarda kullanmayınız.Hamilelerin ve emziren annelerin kullanması tavsiye edilmez. Gözlerle temas ettirmeyiniz. Aksi takdirde bol su ile yıkayınız. Tereson parlayıcı bir üründür. Ateşle yaklaşmayın. Uygulanan bölgede geçici olarak yanma, kaşınma ve karıncalanma oluşabilir.

Kullanımı:Tereson Spray unisex’tir. Bay ve bayan herkez kullanabilir.Ürünü kullanmadan önce uygulanacağı bölgeyi yıkayıp iyice kurutunuz.Tereson'u yalnızca gece yatmadan önce sürünüz.Ertesi sabah Tereson'u uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizleyin.Kontrol altına alınana kadar her gece uygulanması uygundur.Düzene girdikten sonra haftada 1 veya 2 kez uygulanması etkinin devamı için yeterlidir. Yeterli miktarda sürülmelidir. Aşırı ve bol kullanılmamalıdır.

İçeriği ALUMİNİUM CHLORİDE bulundurur.

Ürün Özellikleri
Marka Tereson
Bilgilendirme: Bu üründe taksit yapılamamaktadır.
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.