Termosifonlar

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Termosifonlar

En az 5 litre en çok 120 litre su kapasitesi olan termosifonlar, banyo suyunun ısınması için kullanılır. Cihaza göre değişmekle birlikte termosifonlar genel olarak güvenli cihazlardır. Evde yada ofiste kullanıma uygundurlar. Banyo yapmak, çamaşır ya da bulaşık yıkamak üzere termosifonları kullanabilirsiniz.

 

Farklı termosifon modelleri, termosifon markaları arasından seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı termosifon modellerine novabazar.com ile ulaşabilirsiniz.

Termosifon Nedir?

Sıcak su elde etmek üzere kullanılan cihazlardır. Teknikleri ya da çalışma prensipleri ne olursa olsun termosifonlar, bir su haznesi, suyu tahliye eden borular ve suyun ısınmasını sağlayan sistemden oluşur.

 

Termosifonlar Ne Kadar Elektrik Harcar?

Termosifonun ne kadar elektrik harcayacağı sorusunun yanıtı değişkendir. Çünkü kullanım sıklığına, kullanım şekline ve cihaza göre değişir. Sıcak su borularının izole edilmesi suyun ısınması ya da ısının korunması konusuna yardımcı olur. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin termosifondan sıcak su çekmesi, enerji kaybına neden olabilir.

 

Termosifon Modelleri

Arçelik ya da Demirdöküm gibi markaların termosifon modellerine novabazar.com’dan ulaşabilirsiniz. 50 litre dijital termosifon ya da 65 litrelik dijital termosifon modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı termosifon modelleri için Termosifonlar kategorisini takip edebilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.