TV Aksesuarları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

TV Aksesuarları

 

Televizyonunuzu daha keyifli bir biçimde kullanmak üzere ihtiyaç duyacağınız tüm TV Aksesuarlarına novabazar.com’dan ulaşabilirsiniz.


En çok ihtiyaç duyulan TV aksesuarlarından biri, duvar askı aparatıdır. Televizyonu duvara asmak için kullanılan TV askı aparatları, cihazı güvenli bir biçimde taşıyacak şekilde üretilir. Eğer TV askı malzemelerine ihtiyacınız varsa, bu konuda bir uzmana danışmanız önerilir. Çünkü her askı aparatı her televizyon için uygun olmayabilir. Ayrıca Tv askı aparatları, duvarın dokusuna göre de seçilmelidir. Bazı duvar tiplerinde başarılı sonuçlar elde etmek zor olabilir. TV askı malzemeleri alırken televizyonunuzun ağırlığı, genişliği ve bazen de marka-modeli dikkate alınmalıdır. Televizyonun üreticisi askı aparatı konusunda ilgili ürün kataloğunda bilgi verdiyse mutlaka bu talimatlara göre televizyon askısı almak gerekir.

Tv Askı Aparatı Nasıl Takılır?

Öncelikle televizyonunuzu duvara monte etmek ya da televizyonu duvara asmak için kullanacağınız TV askı aparatını uygularken size yardım edecek biri olmalı. Tek başınıza gereken mesafeyi ayarlamakta ve televizyonu asmakta zorlanacağınız için istenmeyen bir kaza yaşanabilir. Aparatı ilgili yerlerden vidalamak ve duvara sağlam bir şekilde takmak önemlidir.

 

Bazı tv askı aparatları hareketlidir. Özellikle küçük televizyonlar için bunları kullanmak çok kullanışlı olabilir. Mutfakta ya da çalışma odasında duvara astığınız hareketli televizyon ile konforlu bir biçimde tv izleyebilirsiniz.

 

Tv Askısı Fiyatları

En uygun fiyatlı televizyon askısı ürünleri için novabazar.com TV Aksesuarları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyalar, indirimli fiyatlar ile avantajlı ve güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.