Tv Üniteleri

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

TV Ünitesi

 

Şık ve keyifli yaşam alanları, bugünün dekorasyon trendi. Yemek masası, konsol, koltuklar ve tam ortadaki sehpa düzeni artık tarihe karışıyor. Dekoratif, konforlu ve keyifli yaşam alanları tasarlanıyor. Belki bir köşede kitap okumak için bir lambader, tekerlekli portatif bir sehpa ve kitapları, şık kadehleri bir arada üzerinde toplayan bir TV ünitesi...Modern dekorasyon böyle trendlere sahip. Siz de kullanışlı bir TV sehpası ile salonda çok daha düzenli bir alan yaratabilirsiniz.

 

TV Ünitesi Fiyatları

Televizyon ünitesi fiyatları, markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Sadece iki sıra raftan oluşan pratik bir TV sehpası ile salondaki pek çok eşyayı üzerinde toplayacak çok bölmeli bir tasarım arasında elbette fiyat farkı olacaktır. Ayrıca marka bilinirliği ve kullanılan malzeme de televizyon ünitesi fiyatlarına etki eder.

Kullanışlı Televizyon Üniteleri

Bazı TV ünitesi modelleri, raflar, çekmeceler ve dolap kapaklarıyla bir duvarda bütünlük sağlayarak kitap, fotoğraf albümü, CD’ler, şarj cihazları, TV kumandası ve klima kumandası gibi parçaları ortalıktan toparlar. Ayrıca şık cam bölmelerle kadeh, bardak, yemek takımı gibi malzemeleri de toplayabilirler. Böylece salonda epeyce bir alan kazanmanız üstelik de aradığınız her şeyi kolayca bulabilmeniz mümkün olur. Söz konusu TV ünitelerini farklı mobilya değişimleri yaşadığınızda da genç odasında kitaplık olarak ya da geniş bir antrede vestiyer olarak bile kullanabilirsiniz.

 

Düz beyaz TV ünitesi, ceviz rengi TV ünitesi, iki renkli şık TV üniteleri gibi farklı modellerle keyifli bir salon ya da oturma odası tasarlayabilirsiniz. Televizyon ünitesinin üzerine televizyonunuzu güvenle konumlandırabileceğiniz gibi duvara asmayı da tercih edebilirsiniz. Televizyonu duvara asmak için mutlaka cihazın kullanım klavuzunu okuyunuz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.