Vantilatörler

Seçili Filtreler :
  • Marka: Master
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Vantilatörler

 

Ortamdaki havayı sirküle ederek serinlik sağlayan vantilatörler, sıcak yaz günlerinde hemen her ortamda hatta çoğu zaman klimalı ortamlarda bile önemli bir ihtiyaç. Vantilatörlerin çalışma prensibi, basınçla hava akımı yaratmak üzerine kuruludur. genellikle hızlı dönen bir pervane ortamdaki havaya basınç uygular ve bir dalgalanmaya neden olarak serinlik sağlar. Ortamdaki havaya yön veren ve onu harekete geçiren vantilatörler, ayaklı, masa üstü, duvara monte ya da tavan vantilatörü şeklinde olabilir. Peki, vantilatör alırken nelere dikkat etmek gerekir?

 

Vantilatör Avizeler

Sıcak yaz günlerinde sivrisinekleri ve nemli sıcak havayı kendinizden uzaklaştırarak uyumak için tavana vantilatör asmak çok iyi bir fikir. İlk kez 1980’lerde üretilen tavan vantilatörleri, hem aydınlatma hem de serinleme amacıyla kullanılıyor. Ortada bulunan bir aydınlatma kasesi ve onun etrafından pervaneden oluşan avize vantilatör çeşitleri, yazlık evlerde ve yaz mevsiminin çok sıcak olduğu yerlerde çok tercih ediliyor. Hafif bir ayarda çalıştırarak çocuk odalarında bile kullanabilirsiniz.

 

Simit ayaklı sanayi tipi vantilatörler, ışıklı ve zaman ayarlı ayaklı vantilatörler, Kumandalı vantilatörler gibi farklı tiplerde vantilatör modellerini novabazar.com’da bulabilirsiniz. Cazip fiyatlarla ve güvenle satın alma yapabilir, dilerseniz iade ya da değişim talep edebilirsiniz. CVS, Master, premier ve Simbo gibi markaların vantilatör ürünlerini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

 

Uzaktan kumandalı vantilatör modelleri, sıcak yaz günlerinde size aradığınız konforu sağlayabilir. Oturduğunuz yerden hiç kalkmadan vantilatörü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

Simit ayaklı vantilatörler de çok tercih ediliyor. Dikey durumda odaya hakim bir biçimde konumlanabilen bu cihazlar, geniş alanları da serinletmekte oldukça etkililer. Ayrıca simit ayak sayesinde çok dengeli durduklarından çocukların devirmesi de zordur.

 

Sinek kovar vantilatörler gerçekten ortamda konfor sağlarlar. Sıcak yaz günlerinde evde uyumak yeterince zorken bir de hava kararınca ortaya çıkan sivri sinekler epey, huzur kaçırabilir. Odanıza sinek kovar özellikte vantilatör alarak hem sinekleri hem de sıcak havayı uzak tutabilirsiniz.


Kule vantilatörler ise dekoratif bir görüne sahip olmaları ve hemen her küçük alana da konabilmeleri ile çok ergonomiktir. Kula vantilatör tipleri, pervaneleri açıkta olmadığı için çocuklu evlerde kullanıma uygun vantilatör çeşitleridir.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.