Yapı Market ve Hırdavat

Sırala:
Göster:
KL KLLZT Alüminyum Tripod
%38
150,59 ₺
92,62 ₺
Sırala:
Göster:

Evde ve ofiste tamirat, bakım işleri için ihtiyaç duyacağınız her şeye novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Zengin yapı market çeşitliliğini online platforma taşımayı amaçlayan Novabazar Yapı Market & Hırdavat Ana Kategorisi içinde farklı markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

El aletleri, ölçüm cihazları, takım çantaları ve avadanlıklar, Yapıştırıcı ve bantlar, bağlantı elemanları, silikonlar, Jeneratörler ve inşaat malzemeleri gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine ulaşabilirsiniz.

Novabazar ile bahçe ya da balkonlarda çok pratik bir kullanım sunan ve fazla yer kaplamayan katlanabilir sandalye modelleri için uygun fiyat avantajını kullanabilirsiniz. Dekoratif kapı kolları ile eskimiş ve yıpranmış kapı kollarını değiştirebilirsiniz. Zengin bir vida, çivi dübel ürünü çeşitliliği bulacağınız kategoriden alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Yaz mevsiminde kara sinek ve sivrisinekler evde konforu bozan önemli bir etken olurlar. Çoğu zaman ilaçlama ile de çözülemeyen bu sorunu kaynağında önlemek üzere kapı ve pencerelere kolayca sineklik takabilirsiniz. Raptiye ya da cam çivisi ile veya yapışkanlarla kolayca takabileceğiniz sineklik ürünleri ile evde istediğiniz konforu elde edebilirsiniz. Kolay takılan sineklik perdeleri yaşamınızı kolaylaştıracak bir detay olarak uygun fiyatlarla Novabazar Yapı Market& Hırdavat Ana Kategorisi içinde yer alıyor.

Uygun fiyatlı masa ayakları, derz ürünleri, kapı ve mobilya kulpları, keçe, çekmece rayı, çocukların güvenliği için çekmece kilitleri, mobilya makası, dolap içi düzenleyici üniteler ve çok daha fazlası için kategorinin sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Evde Bebek Varsa Dikkat Edin!

Yürümeye başladıktan sonra yaklaşık 6 yaşına kadar çocuklar için evi güvenli kılmak yetişkinlerin sorumluluğudur. Zira, onlar neyin tehlikeli olabileceğini düşünmeden her şeye dokunmak, oynamak hatta ağızlarına almak isteyebilirler. Evde tehlikeli olabilecek eşyaları tek bir odaya toplayarak ilk güvenlik önlemini alabilirsiniz. Örneğin ütü, tamir aletleri, dikiş malzemeleri gibi tehlikeli olabilecek her şeyi tek bir odada bulundurarak ve bu odayı mümkünse kilitleyerek oldukça önemli bir önlem alabilirsiniz. Mutfakta çatal-bıçak çekmecesi, buzdolabı, deterjan dolabı için de kapı kilidi, çocuk kilidi, dolap kilidi adı altında satılan ürünleri kullanabilirsiniz. Bu malzemeler sizin iş yaparken biraz yorulmanıza neden olabilir ancak çocuğunuzun güvenliği için gereklidirler. Çocuk kilidi, çocuk dolap kilidi çeşitleri gibi malzemelere Novabazar Yapı Market& Hırdavat Ana Kategorisinden ulaşabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.