Yatak Örtüleri

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Yatak Örtüsü


Yatak örtüleri, yatak odalarında derli toplu ve bazen de çok şık bir etki yaratmak üzere kullanılırlar. Yatağın daha düzenli görünmesini sağlayan yatak örtüsü modelleri ile mevcut dekorasyonun daha çekici hatta biraz havalı görünmesi de amaçlanabilir. Uygun fiyatlı yatak örtüsü modelleri için ya da çeyizlik yatak örtüleri için novabazar.com Yatak Örtüsü kategorisini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı yatak örtüsü çeşitleri, uygun fiyatlar, kullanışlı ürünler ile keyifle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Seçimi Önemlidir!

Yatak odanızı daha şık, daha dekoratif göstermek için mutlaka yatak örtüsü kullanmalısınız. Yatak örtüsü rengi seçimi konusunda mobilya rengi, perde rengi, halı rengi ve aksesuarları göz önüne almanız önerilir. Örneğin beyaz lake mobilyalı bir yatak odasında gri-füme tonlarında saten görünümlü yatak örtüsü, beyaz tül üstüne gri fon perdeleri, aynı gri tonda minik bir halı ve ahşap detaylı aksesuarlarla müthiş etkileyici bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Mor, lila, leylak rengi yatak örtüsü kullanımının da bazı uzak doğu felsefelerinde göre para ve bereket getireceğine inanıldığını ekleyelim. Bu nedenle yatak odanızda bu renklerde bir yatak örtüsü de kullanabilirsiniz.

 

Hijyen İçin Yatak Örtüsü Kullanın!

Özellikle kalabalık evlerde yatağa oturmak, yatağın üzerine giysiler bırakmak gibi alışkanlıklar daha çoktur. Ancak yatağın üzerine koyduğumuz her şey nevresimlere bakteri ya da mikrop bulaşmasına ve bizim kolayca hasta olmamıza neden olabilir. yatak örtüleri gün boyu nevresimlerinizin kirlenmesini engelleyebilir. Özellikle bebekli evlerde bebeğin altını değiştirmek, üzerini giydirmek için büyük bir yatak, mükemmel bir konfor sunar. Ancak bebeğin kusması ya da altını değiştirirken yaşanabilecek kazalar sonucunda nevresimler hemen kirlenir. Böyle kullanım alışkanlıkları için de yatak örtüleri pratik bir kullanım sunabilir. Elbette kolayca çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz bir yatak örtüsü seçtiyseniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.