Yazıcı ve Tarayıcılar

Sırala:
Göster:
Argox CP-2140 Barkod Yazıcı
%2
875,46 ₺
857,77 ₺
Sırala:
Göster:

Bilgisayarınızla çalışırken bazı dokümanları, belgeler, fotoğrafları ya da görselleri kağıda dökmek üzere yazıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu amaçla ofisinize, evinize ya da çalışma odanıza bir yazıcı almak üzere novabazar.com Yazıcı Kategorisini inceleyebilirsiniz. Yazıcı modelleri, uygun fiyatlı yazıcılar, lazer yazıcılar, tonerli yazıcılar, çok fonksiyonlu yazıcılar ve çok daha fazlasına Novabazar ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yazıcı modelini uygun fiyatlarla alabilir, kargo bedava, kampanya ya da indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

En İyi Yazıcı Modelleri Hangileri?

Yazıcılar matris yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcılar, tanklı yazıcılar, lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar şeklinde sınıflandırılırlar. Bu ürünlerden sizin kullanım alışkanlığınıza en uygun olan seçeneği tercih ederek konforlu bir biçimde kullanabilirsiniz. En iyi çıktıyı almak ya da en kaliteli çıktı görüntüsüne ulaşmak için amacınıza uygun yazıcı seçmeniz önemlidir. Örneğin görsel ya da fotoğraf baskısı çıktısı almak için tercih edeceğiniz yazıcı ile metin çıktıları almak üzere tercih edeceğiniz yazıcı aynı olmamalıdır. Elbette gün içinde her ikisini de sıklıkla yapıyorsanız bu işlemlerin her ikisi için de verimli bir kullanım sunabilecek olan yazıcı modelini seçmeniz önerilir.

Yazıcı Fiyatları

Yazıcı fiyatları, yazıcı markasına, modeline, ürünün ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin lazer yazıcı fiyatları ile tonerli yazıcı fiyatları aynı olmayacağı gibi marka özelinde de farklılıklar söz konusudur. Yazıcı alırken yazıcıyı aldığınız markanın servis hizmet ağının genişliği ve hizmet kalitesi çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Novabazar, bu amaçla kaliteli servis hizmeti sunan yazıcı markalarıyla çalışmayı önemser.

 


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.